cs en
Dveře
Co si bereme
z přírody, to
jí vracíme.
Les je náš štědrý, ale zranitelný „dodavatel“ ušlechtilé suroviny, proto v zájmu ohleduplného podnikání a také zachování rovnováhy v naší krajině vracíme stromy českým lesům.
Registrace nového zákazníka
Už jste naším patronem? Stačí se přihlásit.
Na vámi uvedený e-mail bude zaslán aktivační link pro ověření vaší e-mailové adresy.

O projektu

Společnost SAPELI, největší výrobce dveří v České republice, spolu se svými obchodními partnery a společností Lesy ČR, reaguje na kalamitní stav v našich lesích způsobený kůrovcem. Jako důkaz naší odpovědnosti při využívání přírodních zdrojů surovin ve výrobě vysazujeme strom za každé dýhované dveře se zárubní vč. kování, které u nás zákazníci zakoupili. Na Vysočině nedaleko Jihlavy tak vzniká zcela nový zdravý les. Co si bereme z přírody, to jí vracíme.

Náš les

Naši zákazníci nákupem dýhovaných dveří se zárubní a následnou registrací získali ještě víc než jen prodlouženou záruku na kvalitní produkt s výjimečnými funkčními a estetickými vlastnostmi – stávají se pyšným patronem našeho lesa, který budeme společně po dobu 5 let sledovat, jak sílí a roste do krásy. Je to náš společný les vysazený s našimi regionálními partnery.


Sledujte jeho příběh…

Příběh lesa
Strom

Dřevo – vzácná surovina

Dřevo umíme věrně napodobit, ale nikdy ho nemůžeme zcela nahradit. Zákazníci, kteří volí přírodní dýhu, nejlépe vnímají jemné rozdíly a pozitivní emoce, které do našeho interiéru přináší dřevo jako ušlechtilý materiál. Dlouhá a složitá je cesta od semínka až k finální podobě dveří u vás doma či kanceláři…

Více o dřevu

Dveře a dřevo

Dřevo při výrobě dveří hraje důležitou roli funkční i estetickou. Používá se jak pro pevnost vnitřní konstrukce, tak pro odolnou povrchovou úpravu v podobě přírodní dřevěné dýhy. Dokonce i tam, kde je povrh z umělých materiálů, často slouží dřevo jako designová předloha, kterou pro nás stvořila sama příroda. Dřevo je zkrátka dokonalý materiál výjimečných funkčních vlastností, ale také věčná inspirace tvarů a barev, dominantní prvek dotvářející atmosféru našeho interiéru.

Sapeli video
Více o dveřích

Napsali o nás

Nebyl to hlavní cíl, ale pokud se náš počin stane inspirací pro ostatní, aby uvážlivě nakládali s přírodním bohatstvím, budeme jen rádi. Děkujeme všem, kteří sdílí myšlenky našeho projektu.

Chci vědět víc

Děkujeme všem zúčastněným za podporu našeho projektu.

Partner projektu

Zahradnictví flos

Partner projektu - prodejce

SAPELI_CENTRUM_2018
ABH
Apolo
Buffalo
BVA
Centrum dveri
Cetecka
Deos
Deta
Drevykom
Esspe
Hosap
Interier servis
JAF
JMV tech
Kili
Koral
Kral
logo DODO
Miloslav Krátky
Minw
Moint
Němcová
Nezval
Novobilsky
Polaris
ProDoor
PRO-K
PW_interier
renoglob
SaM
Sapservis
S_GAL
skygarden
spokojeny_dum
sstyl
STAFI
stavby_spol
stavozlin
studio_interier
Tacho
toom
tresnak
ulkras
Vetroporte
virtual
wertex
zak
František Létal