cs en
Dveře
Co si bereme
z přírody, to
jí vracíme.
Volbou dýhy podpoříte mladý les. Každým nákupem dýhovaných dveří SAPELI zajistíte péči o jeden mladý stromek v našem společném lese. Vaše náklonnost k přírodním materiálům tak pomůže naší přírodě vzpamatovat se z kůrovcové kalamity. A za to si zasloužíte malý dárek a velké poděkování.
Akce platí od 1. 5. do 31. 10. 2022.
Přihlásit se

O projektu

Společnost SAPELI, největší výrobce dveří v České republice, spolu se svými obchodními partnery a společností Lesy ČR, reaguje na kalamitní stav v našich lesích způsobený především kůrovcem a častými polomy. Projekt byl zahájen v roce 2021 vysazením 5 000 sazenic společného mladého lesa na Vysočině nedaleko Jihlavy. Nadále pokračuje dalšími aktivitami, které přispívají k ochraně lesa i bohatství, které skýtá pro celou naši společnost.

Náš les

Zákazníci, kteří zakoupili dýhované dveře SAPELI, získávají do svého interiéru kvalitní produkt s výjimečnými funkčními a estetickými vlastnostmi, a ještě něco navíc skvělý pocit, že přispěli k obnově našeho přírodního bohatství. Poté, co jsme v roce 2021 za každé prodané dýhované dveře vysadili nový strom, a založili tak zcela nový společný les, můžeme díky přízni našich zákazníků pokračovat i dalšími podpůrnými aktivitami v lesích našeho regionu.


Sledujte jeho příběh…

Příběh lesa
Strom

Dřevo – vzácná surovina

Dřevo umíme věrně napodobit, ale nikdy ho nemůžeme zcela nahradit. Zákazníci, kteří volí přírodní dýhu, nejlépe vnímají jemné rozdíly a pozitivní emoce, které do našeho interiéru přináší dřevo jako ušlechtilý materiál. Dlouhá a složitá je cesta od semínka až k finální podobě dveří u vás doma či v kanceláři. Pokud si dýhované dveře SAPELI zvolíte, podpoříte nás v péči o lesy na Vysočině. Velice vám za to děkujeme a můžete si být jisti, že se vám štědře odmění i samotný les.

Více o dřevu

Dveře a dřevo

Dřevo při výrobě dveří hraje důležitou roli funkční i estetickou. Používá se jak pro pevnost vnitřní konstrukce, tak pro odolnou povrchovou úpravu v podobě přírodní dřevěné dýhy. Dokonce i tam, kde je povrh z umělých materiálů, často slouží dřevo jako designová předloha, kterou pro nás stvořila sama příroda. Dřevo je zkrátka dokonalý materiál výjimečných funkčních vlastností, ale také věčná inspirace tvarů a barev, dominantní prvek dotvářející atmosféru našeho interiéru.

Sapeli video
Více o dveřích

Napsali o nás

Nebyl to hlavní cíl, ale pokud se náš počin stane inspirací pro ostatní, aby uvážlivě nakládali s přírodním bohatstvím, budeme jen rádi. Děkujeme všem, kteří sdílí myšlenky našeho projektu.

Chci vědět víc

Děkujeme všem zúčastněným za podporu našeho projektu.

Partneři projektu

SAPELI_CENTRUM_2018
ABH
Apolo
Buffalo
BVA
Centrum dveri
Cetecka
Deos
Deta
Drevykom
Esspe
Hosap
Interier servis
JAF
JMV tech
Kili
Koral
Kral
logo DODO
Miloslav Krátky
Minw
Moint
Němcová
Nezval
Novobilsky
Polaris
ProDoor
PRO-K
PW_interier
renoglob
SaM
Sapservis
S_GAL
skygarden
spokojeny_dum
sstyl
STAFI
stavby_spol
stavozlin
studio_interier
Tacho
toom
tresnak
ulkras
Vetroporte
virtual
wertex
zak
František Létal

Partner projektu výsadby stromů

Zahradnictví flos